فروشگاه ساز | طراحی سایت فروشگاهی | فروشگاه اینترنتی اصفهان طراحی سایت فروشگاهی | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی قالب ووکامرس | قالب وردپرس شرکتی | قالب سایت وردپرس
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

افزونه نقد و بررسی محصولات ووکامرس

شیما قطره سامانی
14th نوامبر 2018
0
511

افزونه نقد و بررسی محصولات ووکامرس

افزونه های کاربردی فروشگاه ساز ووکامرس به شما این امکان را می‌دهند. تا بتوانید بخش نقد و بررسی محصولات فروشگاه خود را با امکانات مناسب به وجود آورید. بخش نقد و بررسی محصولات هر فروشگاه بسیار نقش سازنده ای در تصمیم گیری و رفع شدن ابهامات مشتریان دارد. این بخش به مشتریان کمک خواهد کرد. تا با اشتراک تجربه ها و بررسی های خود در محصولات فروشگاه، اطلاعات خود را در جهت مطالعه کاربران در فروشگاه شما قرار بدهند. مطالعات نشان می‌دهد که درصد بسیار بالایی از مشتریان قبل از خرید محصول از بخش نقد و بررسی محصولات استفاده کرده و برای آن ها ، این بخش اهمیت زیادی دارد. برای آشنایی با افزونه نقد و بررسی محصولات ووکامرس این مقاله را در سایت فروشگاه ساز دنبال کنید.

افزونه نقد و بررسی

نقد و بررسی محصول در ووکامرس با افزونه Wp Product Review Pro

یکی از بخش های مهمی که فروشگاه های اینترنتی در قسمت محصولات فروشگاه خود به نمایش می گذارند. بخش نقد و بررسی یک محصول می باشد. که به وسیله ی آن می توان به محصولات فروشگاه امتیاز داده. و نقاط ضعف و قوت آن را نمایش داد . در این مقاله قصد معرفی افزونه ای برای وردپرس را داریم. که به وسیله آن قادر به ایجاد چنین بخشی در سایت وردپرسی خود خواهید بود . افزونه Wp Product Review Pro یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد. که توسط آن قادر به ایجاد بخش نقد و بررسی محصولات فروشگاه ووکامرسی خود خواهید بود. این افزونه قابلیت هایی بسیاری دارد. که توسط آن می توانید امتیازی برای بخش های مختلف یک محصول در نظر بگیرید.

برای مثال در فروشگاه موبایل به بخش باتری یا زیبایی محصول امتیاز خاصی بدهید .قابلیت نمایش امتیاز کلی به صورت نمودار دایره ای , قابلیت نمایش نقاط ضعف و قوت محصول به صورت متن و قابلیت نمایش نقاط ضعف و قوت به صورت دایره ای و … از جمله ویژگی های این افزونه می باشند.

ویژگی های افزونه نقد و بررسی  Wp Product Review Pro برای وردپرس

توانایی نشان دادن امتیاز کلی به صورت نمودار دایره ای

توانایی نشان دادن امتیاز بخش های مختلف محصول

توانایی نشان دادن نقاط ضعف و قوت محصول (متنی)

توانایی نشان دادن نقاط ضعف و قوت (دایره ای)

و …

افزونه نقد و بررسی

افزونه WooCommerce Advanced Reviews

افزونه نقد وبررسی WooCommerce Advanced Reviews یک افزونه وردپرس ووکامرس می باشد. که شما عزیزان می توانید نقد و بررسی های بسیاری توسط آن ایجاد کرده و به آن امتیاز دهید. و یا کسانی که  از این محصول خریداری یا استفاده کرده اند در این نقد و بررسی شرکت بکنند. تا اطلاعات محصول روشن تر و شفاف تر بشود. و این همان اعتماد کامل است که مورد نیاز همه می باشد.

افزونه نقدو بررسی

تحقیقات متفاوتی در عرصه ی وب سایت و مخصوصا در عرصه وب سایت های فروشگاهی و… نشان داده است. که سایت های فروشگاهی فقط با افزودن یک بخش نقد و بررسی ساده به وب سایت خود میتوانند. فروش سایت خودشان را به راحتی افزایش دهند. باتوجه به تحقیقات نشان داده شده در حالت کاملا ساده و عادی میتوان این میزان فروش را تا حدود ۱۵ درصد در حداقل حالت فروش افزایش داد. و همچنین تحقیق ها نشان داده  است. که بیش از ۷۷ درصد افراد قبل از خرید یک محصول از فروشگاه های اینترنی ابتدا نقد و بررسی آن را به طور کامل خوانده. چرا که این نقد و بررسی میتواند گارانتی خوبی برای این محصول بوده و اعتماد کافی را برای خرید کالا از سایت شما ایجاد کند .

در این مقاله اطلاعات مختصری در مورد افزونه نقد و بررسی محصولات ووکامرس در اختیار شما کاربران عزیز قرار دادیم.

در سایت فروشگاه ساز اطلاعات جامع تری در مورد افزونه های نقد و بررسی محصولات ووکامرس دریافت کنید.

موفق و پیروز باشید…

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *